1 komentārs

Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu nosaucot par idiotu, viņa kolēģis Augusts Brigmanis nav pārkāpis ētikas kodeksu.

Tā secinājusi Saeimas Ētikas komisija. Kaimiņš tajā bija vērsies pēc tam, kad Cilvēktiesību komisijā Brigmanis viņu nosauca par idiotu, reaģējot uz Kaimiņa teikto, ka Brigmanis ir tā sauktajos “čekas maisos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ētikas komisijā Kaimiņš trešdien bija ieradies ar izziņu, ka viņš nav Psihiatrijas un narkoloģijas centra uzskaitē, kas Kaimiņa ieskatā pierādot, ka viņš nav idiots.

Savukārt Augusts Brigmanis atvainojās par saviem izteikumiem, taču vienlaikus atzina, ka notikušo nenožēlo.

Uzklausījuši abus konfliktā iesaistītos kolēģus, Ētikas komisijas deputāti ar balsu vairākumu nolēma, ka Brigmanis nav rīkojies neētiski, kas izraisīja Kaimiņa sašutumu.

Artuss Kaimiņš, Saeimas deputāts

Jūs tikko esat radījuši precedentu, kad viens deputāts otru deputātu augstākajā lēmējvarā Latvijā drīkst un var, un tas ir atļauts un vajadzīgs – saukāt par idiotu. Jūs tikko to esat izdarījuši. Es jūs apsveicu ar šo brīnišķīgo lēmumu. Viss, es domāju, šo sēdi jūs varat slēgt, vai jums [vēl] ir dažādi jautājumi. Jūs esat pat vēl atkārtoti teicis, ka “Es nekaunos par to, ko es teicu. Es tā domāju.” August, es tev piedodu, bet es tev to neaizmirsīšu.

Plašāk par to, kā Ētikas komisija vērtēja Augusta Brigmaņa izteikumus – LNT Ziņās plkst. 20!

TOP komentāri

  • GuDu
    0 0 0

    GuDu

    Tas lēnām aiziet uz to, ka visatļautība būs kaut kas normāls sabiedrībā, ka sods, piemēram, par apmelošanu un apsaukāšanos nebūs, jo varēs taču darīt ko grib pat tad ja tas aizskars citu cilvēku un ierobežos viņa tiesības.

    Visi nopietnajiem s*diem cēlonis ir sīkumi, kuri ar laiku pārtapa nopietnos s*dos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl