Kaimiņš: Cilvēki beigās būs vainīgi, ka viņi ir atradušies veikalā

36 komentāri

“Viņiem kopā ir 12 advokāti, kuriem tiek maksāti vairāki miljoni. [..] Re&Re šefs ir iesniedzis prasību par to, ka, ja Aldis zaudē šajā tiesā, tad šiem te cilvēkiem, cietušajiem, ir jāmaksā izdevumi tiem 12 advokātiem. Tad cilvēki beigās būs vainīgi, ka viņi vispār ir atradušies veikalā. Tas nav smieklīgi,” norāda Latvijas Reģionu apvienības deputāts Artūrs Kaimiņš. 

Atgādinām, ka Zolitūdes traģēdijā cietušie iesnieguši prasību tiesā pret veikalu tīklu Maxima, Re&Re, Homburg Zolitūde un Rīgas domi. Cietušos tiesā pārstāvēs advokāts Aldis Gobzems.

TOP komentāri

 • Meitene -> Wil
  0 0 0

  Meitene -> Wil

  Gan jau ka juridiski ir pamatota, citādi AGobzems nevarētu iesniegt tiesā, tā atmestu atpakaļ.
  Atņemot licenci, zaudētājs būs tikai RE&RE īpašnieks, Maxima īpašnieks, nevis parastais strādnieks. Celtnieki bija apakšuzņēmēji - vienvārdsakot, tā bija parasto celtnieciņu haltūra, bet lielo piķi nosmēla RE&RE, arī Maximas darbinieki sākumā būtu uz bezdarbnieku pabalsta un drīz vien atrastu citu tirdzniecības vietu, jo neko sliktāku par Maximu līdz šim neesmu dzirdējusi - 100% vergturu organizācija. Tas arī būtu adekvāts sods Maximai - ārā no Latvijas!
  P.S. Ja nu kāds domā, ka Maxima nav vainīga - atbildiet uz jautājumu "Kurš neļāva darbiniekiem pamest savas daba vietas, kad signalizācija kauca vienā laidā?"
 • Jefiņš
  0 0 0

  Jefiņš

  Man tikai jautājums, kāpēc tiesā neiesniedza prasību pret Dombrovski, kurš ar skaļiem lozungiem aizbēga no atbildīgas rīcības? Ir teiciens, grimstošu kuģi pirmās pamet žurkas, aizdomājaties!
  Bet par maksāšanu es esmu , ka jāmaksā, jo bez izmeklēšanas uz savu risku iesāka procesu. Cita lieta būtu, ja tiesas attaisnotu visus, un tad cietušie vērstos pēc taisnības. Tagad paši riskē, bet pabalstus ir saņēmuši un naudiņas grib, ka pārdala.
  Starp citu, citiem, kas iet bojā ne savas vainas dēļ, nevienam nekaksā!
 • o

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl