Kaimiņš atzīst, ka ”uzpīpējis kāsi”, bet to darījis arī Obama

5 komentāri

“Savā laikā esmu bijis negodprātīgs pats pret sevi, un marihuānu esmu uzsmēķējis – katram ir bijuši brīži. Ar šo lietu nevaru lepoties, un es to dziļi nožēloju, tas ir bijis sen, un tā ir mana pagātne,” TV3 ziņām atzina Artuss Kaimiņš no Latvijas Reģionu apvienības, pret kuru savulaik par minēto pārkāpumu bija ierosināts kriminālprocess, taču, ņemot vērā, ka iepriekš Kaimiņš nav pārkāpis likumu, šajā lietā panākts izlīgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artuss Kaimiņš, Latvijas Reģionu apvienība:

Manuprāt, Obama arī ir pīpējis zāli. Cilvēks ir kļūdījies, cilvēks ir “uzpīpējis kāsi”, cilvēks to vairāk nedara un to nožēlo. Savu solījumu esmu turējis, ka šāda lieta vairs neatkārtosies.

“Mana attieksme ir tāda – kas ir aizliegts, tas nav atļauts,” norādīja A. Kaimiņš.

Jautāts par to, kāda ir viņa attieksme pret “zāli”, A. Kaimiņš norādīja: “Katram ir savs viedoklis. Tās ir narkotikas, kas Latvijā tā arī tiek definētas.”

Viņš arī norādīja, ka, visticamāk, šis pārkāpums netraucēs viņa darbībai politikā.

Jau ziņots, ka no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) 12. Saeimā ievēlēts ir arī aktieris Arturs (Artuss) Kaimiņš, kurš vada arī raidījumu “Suņu būda”. LRA kopumā 12. Saeimā ieguvusi septiņus mandātus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl