Kādas kļūdas uz ceļa pieļauj reibumā esoši velosipēdisti?

Komentāri

Statistikas dati liecina, ka reibumā esoši velobraucēji pērn bijuši iesaistīti 95 ceļu satiksmes negadījumos. 69 gadījumos no tiem cietuši cilvēki.

Pagājušogad uz Latvijas ceļiem pieķerti gandrīz 4000 iereibuši velosipēdisti, bet pirms 10 gadiem šis skaitlis bijis divreiz mazāks. Šogad trīs mēnešu laikā pieķerti jau gandrīz 600 iereibuši riteņbraucēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan pērn, gan aizpērn vairāk nekā puse no sodītajiem velosipēdistiem pie divriteņa stūres sēdušies stiprā – vairāk nekā pusotras promiles – alkohola reibumā.

Valsts tiesu ekspertīžu biroja vecākais tiesu eksperts Oskars Irbītis LNT raidījumam 900 sekundes stāsta, kādas kļūdas parasti pieļauj velobraucēji, kuri pie divriteņa stūres sēdušies reibumā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl