Komentāri

Kādai sievietei Tukumā izdevies pārkāpt pār Tukuma gaisa tilta margām jau divas reizes. Pēdējā bijusi pavisam nesen, ziņo raidījums Degpunktā.

Par laimi, šoreiz sievietes mēģinājumu pamanījuši vairāki nejauši garāmgājēji, kuri par bīstamo situāciju ziņojuši kārtības sargiem. Tā kā notikuma vieta atrodas vien dažu simtu metru attālumā no vietējā policijas iecirkņa, vīri šeit ieradušies jau pavisam drīz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī kundze stāvējusi otrpus margām, pieredzējušajiem inspektoriem izdevies viņu atturēt no muļķīgā soļa, tad novērst viņas uzmanību un satvert. Sieviete pēc tam nogādāta drošībā – ārstu gādīgajās rokās. Pēdējo trīs gadu laikā šī sieviete mēģinājusi izdarīt pašnāvību septiņas reizes, tostarp vienu reizi, rijot adatas.

Savukārt vēl viena sieviete Džūkstes pagastā mēģinājusi nolēkt no balkona.

Tukuma policijas priekšnieks stāsta, ka sabiedrības garīgās veselības stāvoklis esot visai satraucošs, jo šī kundze nebūt nav vienīgais “vietējais klients”, kam būtu nepieciešama pastiprināta mediķu uzraudzība. Diemžēl pat pēc šādiem notikumiem un neilgas pabūšanas psihiatriskajā klīnikā ļaudis atgriežas mājās, un, kā rāda pieredze, pēc brīža atkal iekuļas lielākās vai mazākās nepatikšanās.

Šobrīd vienīgais, ko spēj darīt policisti, lai pasargātu šos cilvēkus, ir parūpēties par to, lai dažādas muļķības sastrādāt būtu daudz grūtāk.

Pēdējā gada laikā Tukuma pusē izdarītas 13 pašnāvības.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl