Kad varētu sagaidīt pirmo šā gada medu?

Komentāri

Par spīti ziemas mainīgajiem laikapstākļiem, kad sali mijās ar atkušņiem, Latvijas bites ir pārziemojušas labi, tā šopavasar secina biškopji. Tas varētu nozīmēt, ka šogad būs laba medus raža. Kad varētu sagaidīt pirmo šā gada medu?

Kopumā bites pārziemojušas labi, – priecājas biškopis Jānis Sietiņsons. Šogad bites ir pamodušās marta beigās. Latvijas Biškopības biedrībā prognozē, – ja būs labvēlīgi laikapstākļi, pirmais pavasara medus tiks ievākts jau maija beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No ziedošām māllēpēm un blīzgnām bites jau ienesušas pirmo medu, taču pagaidām tikai savām vajadzībām, bet jau pēc dažām nedēļām jāgaida nākamais ienesums, kad sāk ziedēt augļu dārzi.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl