Kā veicināt veselīgu iemigšanu?

1 komentārs

Miega speciālisti norāda – cilvēkam vajadzētu iemigt apmēram 15 minūšu laikā, taču nesen veiktā apjomīgā aptaujā noskaidrots, ka liela daļa respondentu aizmigšanu gaida vismaz 30 minūtes.

Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta direktors Ivars Vanadziņš raidījumam 900 sekundes atzīst, ka insults, paaugstināts asinsspiediens un infarkts – tās ir lietas, kas cieši saistītas ar to, cik cilvēks guļ.

Ja cilvēks guļ mazāk par sešām stundām diennaktī, paaugstinās vairāki riska faktori – tostarp pēkšņas nāves risks.

Vanadziņš skaidro, ka ir dažas lietas, ko der atcerēties, ja ir vēlme uzlabot aizmigšanas procesu un miega kvalitāti.

Video

Plašāk par šo un citiem tematiem – ceturtdien plkst. 6.30 raidījumā 900 sekundes!

 

 

TOP komentāri

  • Ēvalds
    0 0 0

    Ēvalds

    Vajag, ar aizvērtām acīm, risināt kādu domu kamolu. Piemēram, ko tu darītu ja vinnētu 5 miljonus eiro; ko tu darītu ja tev būtu mētelis, kas tevi padara neredzamu, utt. Man tas darbojas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl