Komentāri

Lai no gaišreģes saņemtu atbildi sieviešu žurnālā, ir jāievēro vairākas lietas: viena no tām – īsziņas garums nedrīkst pārsniegt 160 rakstu zīmes. Kas pats svarīgākais – maksa par īsziņu ir 7,11 eiro. Cilvēki uzdot jautājumus gan par privāto dzīvi, gan īpašuma iegādi. Kā top šīs atbildes, devās noskaidrot raidījums Bez Tabu.

Piemēram, žurnālam Ievas stāsti atbildes uz satraukto lasītāju jautājumiem sniedz trīs gaišreģes, astrologs un pareģis. Vidēji mēnesī atbildes lūdz 100 lasītāju, savukārt uzdoto jautājumu klāsts ir visai plašs – sākot no īpašuma pārdošanas un pārcelšanos no ārzemēm uz Latviju un beidzot ar mīlas lietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēka psiholoģija un pareģi

Psihologs Dainis Balodis skaidro, ka cilvēkiem ”vienmēr ir labi, ka kāds kaut ko pasaka priekšā”. Šāda tendence lielai daļai iegājusies jau kopš bērnības. ”Vecāki zina labi, viņi pasaka, kā ir jādara, un tad faktiski atbildība no taviem pleciem tiek noņemta,” stāsta psihologs.

Tajā pašā laikā viņš norāda, ka dziļa uzticēšanās citu padomiem var novest pie nelāgām beigām. “Nepazinātā līmenī mēs visu saorganizēsim tā, ka tiešām notiks tas, kas pareģots. Ja es zinu, ka mani pametīs, tad neapzināti es visu arī darīšu tā, lai mani tiešām pamestu, vai arī pats pametīšu to cilvēku, lai tikai mani nepamestu,” skaidro psihologs.

Skaties foto!

Pareģes skaidrojums

Nākotnes zinātāja Mārīte Strode stāsta, ka viņa savas spējas nav atklājusi, to ir izdarījuši citi cilvēki. “Man nav pierādījumu, no kurienes man tas ir. Ir visādi notikumi bijuši: esmu slīkusi un dabūjusi ar elektrību, viena gada laikā bērnībā esmu gandrīz nomirusi četras reizes. Iespējams, no turienes esmu saņēmusi šīs spējas,” stāsta M. Strode.

Saņemot jautājumus no lasītājām, tie visi tiek pierakstīti kladītē, savukārt atbildes uz tiem top vairāku dienu garumā. M. Strode skaidro, ka atbilžu sniegšana uz jautājumiem nav vienkārša, un viņa vairākas reizes tos pārlasa, pirms sniedz atbildi.

Tikmēr Ievas stāsti redakcijā stāsta, ka līdz šim sūdzības no lasītājiem par pareģu ieteikumiem nav saņemtas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl