Kā rītā pēc svētkiem izskatās 11. novembra krastmala?

Komentāri

Lāčplēša dienas vakarā tūkstošiem cilvēku pulcējās 11. novembra krastmalā, tur atstājot sarkanas un baltas svecītes. Kā krastmalā izskatās nākamās dienas agrā rītā? Skaties video!

Jau ziņots, ka svecītes šogad nedrīkstēja novietot uz Rīgas mūra, kas pērnā gada svētkos lielā svecīšu daudzuma dēļ aizdegās. Cilvēkiem lūdza svecītes novietot zālienā vai uz ietves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, tūkstošiem cilvēku pulcējās 11. novembra krastmalā pie Rīgas pils, lai noliktu svecīti par tiem, kas 1919. gadā cīnījās par Latvijas neatkarību un paustu savu patriotismu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl