Kā rīkojas glābēji, kad ledū ielūst cilvēks? Glābšanas operācijas FOTO

Komentāri
Kā rīkojas glābēji, kad ledū ielūst cilvēks? Glābšanas operācijas FOTO
Foto: Jānis Zariņš

Šodien Valmierā pie Dzirnavu ezeriņa Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja par drošību uz ledus. Vietējie ugunsdzēsēji glābēji demonstrēja, kā tiek glābti ledū ielūzušie un kas jādara cilvēkiem šādos gadījumos.

Pasākumā piedalījās arī mediķi, kas skaidroja, kā pareizi jāsniedz pirmā medicīniskā palīdzība līdz brīdim, kad ierodas mediķi. Tāpat arī policisti informēja, ko viņi dara, lai cilvēkiem skaidrotu par ledus bīstamību. Uz ledus ielūst un noslīkst ne tikai zemledus makšķernieki, bet arī cilvēki, kas vienkārši pastaigājas uz ledus. Jāatgādina, ka daudzas pašvaldības ir aizliegušas kāpt uz ledus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā ziemas periodā – no 2015. gada 1. decembra līdz 2016. gada 31. martam glābēji no ūdenstilpnēm izcēla 24 noslīkušus cilvēkus, bet izglāba 11.

Foto

Reportāža no glābēju paraugdemonstrējumiem TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl