Komentāri

Līdz ar skolēnu vasaras brīvlaiku sāk darboties arī pirmās vasaras nometnes.

Līdz šim Valsts izglītības satura centra reģistrā pieteiktas vairāk nekā 1000 nometnes visā Latvijā. Daļa no tām jau ir saņēmušas nepieciešamo institūciju atļaujas, bet citas vēl gaida saskaņojumu no Veselības inspekcijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, pašvaldības vai pārtikas un veterinārā dienesta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecākus aicina rūpīgi izlasīt līguma nosacījumus, jo nereti nevērīga attieksme pret nometnes aprakstu un prasībām noved pie konfliktiem un sūdzībām.

Evija Pelša
VISC pārstāve

Līgums rūpīgi jāpārlasa un ne tikai jāparaksta, un tur jāpaskatās visas šīs atrunas, kāda būs sadarbība, nosacījumi, dažādas nodarbības un, protams, jāvērtē savs bērns, viņš var vai nevar. Vai var slodzes izturēt, vai tas ir atbilstoši viņam, varbūt viņam ir kaut kādas īpašas iezīmes, bailes vai fobijas vai kas cits?

Par iespējamiem pārkāpumiem nometnēs var ziņot Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai. Pērn saņemtas 10 sūdzības, šogad pagaidām viena.

LNT Ziņu sižetā par to, kā vecāki var pārliecināties, vai nometne tiek rīkota legāli!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl