4 komentāri

Latvijas un Portugāles izlases aizvadījušas treniņus pirms rīt gaidāmās komandu spēles. Biļetes uz maču pārdotas jau pirms vairākiem mēnešiem un tagad ar prāvu uzcenojumu atrodamas vien otrreizējā tirgū.

Portugāles izlases fanu skaits gan būs neliels, ap simts cilvēkiem, kas būtiski atvieglos drošības uzturēšanu. Īpašas prasības daudzmiljonu zvaigznes Krištianu Ronaldo apsargāšanai policijai nav izvirzītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsu mirkli, kad futbola līdzjutēji šā brīža Eiropas čempionus varēja skatīt vaigā, vakar vakarā uz brīdi bija pie viņu izvēlētās viesnīcas. UEFA noteikumi izlasēm paredz visai plašas konfidencialitātes iespējas, tostarp, uz naktsmītni doties tieši no lidmašīnas.

“Skonto” stadionā vēl noris pēdējie sagatavošanās darbi. Vēl pirms neilga laika spēles vieta bija apdraudēta, kustamo mantu – krēslus, apgaismojumu kreditoru uzdevumā sāka demontēt. Tagad viss jānodrošina atbilstoši minimālajām šāda līmeņa spēlēm.

Sportā parasti mēdz teikt – spēle aizmirsīsies, rezultāts paliks. To gan īsti nevar attiecināt uz 2004. gada abu izlašu maču – rezultātu, atceras tikai kvēlākie līdzjutēji, pārējie brīdi kad laukumā devās Zemene.

Ja, kāds vai kāda mēģinās vēsturi atkārtot, pirmajiem uz to vajadzētu reaģēt stadiona apsardzei. Tikmēr policijas uzdevums ir novērt iespējamās nekārtības. Parasti dažādu valstu kārtības sargi pirms spēlēm savstarpēji sazinās. Arī šoreiz.

Tikmēr pašas izlases dienu pavadīja treniņos. Lai arī Latvija spēlē savās mājās, treniņu nācās aizvadīt nevis spēles vietā, bet stadionā ”Arkādija”. Oficiālā versija – UEFA lūgusi saudzēt Skonto laukumu, vienlaikus, Portugāles izlasei tas netika liegts, netieši norādot, kurš ir favorīts.

Treneris gan sola, vēl pirms spēles karogu nenolaist.

Katrā ziņā, pat ja Latvijas izlase nepaveiks brīnumu, pati spēle ir vēsturiska iespēja līdzjutējiem. Rokas stiepiena attālumā redzēt daudzmiljonu zvaigznes.

Šobrīd, otrreizējā tirgū, dārgāko biļešu cenas sasniedz vairākus simtus eiro, taču likumsargi, brīdina par krāpniecības risku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl