16 komentāri

Rūpēs par to, lai žurnālistiem būtu ērtāk strādāt, Valsts kanceleja ir veikusi remontu valdības ēkas mediju telpā. Tomēr acīmredzot ne viss noritējis, kā sākotnēji plānots.

Pēc remonta neizmantojama kļuvusi viena no elektrības kontaktligzdām, jo piekļuvi tai bloķē skapja siena.

Kā skaidro Valsts kancelejas pārstāve, šī kontaktligzda paredzēta nevis žurnālistiem, bet apkopējām. Savukārt kļūme esot radusies neprecīzi veiktu mērījumu dēļ.

Anita Šinta
Valsts kancelejas Tehniskā nodrošinājuma departamenta vadītāja

Kad sūtīja [skapi], tajā brīdī notika remonts, un precīzus mērījumus nevarēja uztaisīt. Tomēr funkcionalitāte, kam bija paredzēta tā kontaktligzda, strādā.

Uz jautājumu, kā tiek nodrošināta funkcionalitāte, ja reiz kontaktligzdu aizsedz skapja siena, ierēdne atbild, ka izmantojama taču ir līdzās esošā kontaktligzda, kurai piekļuve nav bloķēta.

Anita Šinta
Valsts kancelejas Tehniskā nodrošinājuma departamenta vadītāja

Kā nevar iespraust? Apkopēja savus putekļsūcējus var iespraust. Vai putekļsūcējam divas kontaktligzdas ir vajadzīgas? Funkcionalitāti, lai “palaistu” putekļsūcēju, šīs kontaktligzdas nodrošina.

Valdības ēkas mediju telpas remontam un tās aprīkojumam ir iztērēti 20 000 eiro.

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +5 +5 0

  Janis Rieksting

  Viena telpa, draugs! Cipars labs, un rozete skapī un skapja sienā- ideāli apkopējai! Atnāks Berta un izkodīs skapī robu un iespraudīs mēdiju sūcēju 😂
 • Janis Rieksting
  +4 +4 0

  Janis Rieksting

  Vot tas ir kautkas un šitā atmāzēties, medaļu jādod gan skapja autoram gan vārnai kas atmazonu ļepīja 😂😂😂
 • Dinārs Dāvidsons
  +1 +1 0

  Dinārs Dāvidsons

  Ja palikušajā rozetes "acī" ir fāze, tad nulli var dabūt no radiātora 😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl