Jūrmalas mērs Gatis Truksnis nogādāts slimnīcā, kamēr KNAB domē veic kratīšanu

9 komentāri
Jūrmalas mērs Gatis Truksnis nogādāts slimnīcā, kamēr KNAB domē veic kratīšanu
FOTO: Kristīne Žilde-Krēvica ()

Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis ar neatliekamās palīdzības automašīnu esot aizvests no Jūrmalas domes ēkas. Tikmēr domes ēkā rosās KNAB izmeklētāji. Kas varētu būt par iemeslu izmeklētāju darbībai, šobrīd vēl netiek atklāts.

Ātro palīdzību Jūrmalas mēram esot izsaukuši KNAB darbinieki, tā stāsta domes ierēdņi. KNAB kratīšanu domē veic jau vairākas stundas. Tikai nedaudz pirms plkst. 16:00 KNAB darbinieki atstāja Trukšņa kabinetu ar vairākām dokumentu mapēm.

Ministru prezidents Māris Kučinskis saka, ka viņa rīcībā ir tik pat informācijas kā žurnālistiem. Lai KNAB darot savu darbu.

Gatis Truksnis pārstāv Zaļo un Zemnieku savienību.

Kā ziņots Jūrmalas domē bija neskaidrības ap Jūrmalas teritorijas jauno plānojumu, kuru Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija apturēja. Tiesa, ministrija nesaskatīja problēmas atļaujā apbūvēt vairākus zemesgabalus kāpās un mežā, pret ko protestēja Jūrmalas aizsardzības biedrības aktīvisti. Plānojums tika atcelts, jo vairāki tā punkti ir pretrunā ar likumiem.

Tāpat arī Jūrmalas dome raisīja uzmanību ar izsludināto 3 miljonu konkursu par ielu uzturēšanu, kuru negaidīti pārtrauca, bet līgumu noslēdza slepus. Pašvaldības favorīts izrādījies Zaļo zemnieku savienības ziedotājs. Jūrmalas mērs Gatis Truksnis notikušo skaidroja ar ārkārtas apstākļiem un noliedza, ka būtu izrādījis pretimnākšanu savas partijas sponsoram.

FOTO:

Plašāk par aizturēšanu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • jurmalnieks
  +5 +5 0

  jurmalnieks

  KNAB tur sen vakjadzēja atvērt biroja filiāli. Trukšņa mēginājums piespiest parakstīt līgumu par siltuma iepirkšanu, kas maksātu jūrmalniekiem 9 miljonus 10 gados, dīvainie plāni par apbūvi kāpās ( Karginam ) un pašvaldības mežos, Jūrmalas namsaimnieka privatizācija par 1.3 miljoniem lētāk vienīgajam pretendentam
 • Dons Kihots
  +5 +4 -1

  Dons Kihots

  Laikam bija iemesls, lai izsauktu "ātros". Truksnis, kā kārtīgs ZZS pārstāvis, savās izrīcībās tuvojas Ventspils mēram.
 • nu jau gan
  +3 +3 0

  nu jau gan

  Ja kāda ķeza Lieliem Vīriem, tad vienmēr viņiem jāsaslimst, tad jau Truksnis izrādās arī pieder Lieliem Vīriem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl