Jūrmalas iecirknī vēlētāji balso, ceriņu smaržu ieskauti un skanot mūzikai

Komentāri

Lielupes vidusskola liela aktivitāte, ap 400 jau nobalsojuši. Pārkāpumu nav bijis. Fonā smaržo ceriņi un skan deju mūzika no maza magnetofona.

Kā ziņots, līdz plkst. 12.00 pašvaldību vēlēšanās Latvijā kopumā nobalsojuši apmēram 27,4% vēlētāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komisijas dati rāda, ka Valmierā pirmajā stundā nobalsojuši 17,62% vēlētāju, Ventspilī – 17,14%, Rēzeknē – 17,05%, Daugavpilī – 16,72%, Jēkabpilī – 16,45%, Liepājā – 16,42%, Rīgā – 15,33%, Jūrmalā – 13,89%, bet Jelgavā – 13,73%

Foto – vēlēšanas Jūrmalā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl