Komentāri
Jūrmalā noteikts aizliegums atrasties uz ūdenstilpju ledus
FOTO: LETA

Ūdenskrātuvēs Jūrmalas pilsētas teritorijā izveidojies ledus nav pietiekami biezs un stabils, tādēļ ar 6. janvāri iedzīvotāju drošībai Jūrmalas pašvaldība noteikusi paaugstinātas bīstamības stāvokli uz ūdenstilpju ledus.

Tāpat noteikts arī aizliegumu atrasties uz ledus Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā: Lielupē 700 metrus no upes ietekas Rīgas jūras līcī; Lielupē un Buļļupē 200 metru rādiusā no Buļļupes ietekas Lielupē; Lielupē – 50 metru attālumā no dzelzceļa tilta un tilta pār Lielupi (Pērkona iela–autoceļš A10); Lielupē un Varkaļu kanālā – 200 metru rādiusā no Varkaļu kanāla ietekas Lielupē un Varkaļu kanālā 50 metru attālumā no autoceļa A10 tilta virzienā uz Babītes ezeru; Lielupē – 100 metru rādiusā no kuģu piestātnes Majoros Rīgas ielas galā; Lielupē – 100 metru rādiusā no Slocenes upes ietekas Lielupē.

Jūrmalas pašvaldības policijas glābšanas dienests atgādina, ka ledus nav pietiekami biezs un stabils, it īpaši upēs, kur ir tekošs ūdens, un aicina būt piesardzīgiem un rūpēties par savu drošību. Glābšanas dienests seko līdzi meteoroloģiskajiem apstākļiem, kā arī, kad būs izveidojusies biezāka un stabilāka ledus kārta, tiks veikti ledus biezuma mērījumi, līdz ar to, mainoties situācijai, aizliegums norādītajās vietās atrasties uz ledus var tikt atcelts.

Jūras līča pludmalē trīs glābšanas stacijās – Kauguros, Majoros un Bulduros – ziemas sezonā gaišajā diennakts laikā dežurē glābšanas dienests, bet glābšanas stacijās Jaunķemeros, Dubultos un Mellužos, gādājot par cilvēku drošību, darbojas videonovērošana.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl