Jurašs: Rīgas dome ir lielākais korupcijas perēklis

4 komentāri

Šodien preses konferenci sarīkoja bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs. Tajā viņš pauda savu viedokli par situāciju korupcijas apkarošanā, jo šobrīd esot iestājusies krīzes situācija korupcijas apkarošanā un politiķu attieksmē pret korupciju.

Juris Jurašs sasauktajā preses konferencē ir manāmi sašutis par koruptīvo sistēmu. Viņš akcentē, ka lielākais korupcijas perēklis ir Rīgas dome, kuras vadītājs augstprātīgi noliedzot problēmas esamību. Jurašs sarīkotajā preses konferencē arī paziņoja, ka stāsies Jaunajā konservatīvajā partijā. Starp preses konferences skatītājiem bija arī bijušais tieslietu ministrs Jānis Bordāns, kurš ir šīs partijas vadītājs.

Jau ziņojām, ka pēc reorganizācijas KNAB darba attiecības izbeidza ar vairākiem vadošiem darbiniekiem, starp kuriem bija arī Juris Jurašs. Pēc atbrīvošanas no amata viņš arī veltījis kritiku ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, kurš esot nostājies pret vairākām personām, kuras mēģinājušas cīnīties ar korupciju.

Tāpat arī Jurašs pērn žurnālā “Ir” apgalvoja, ka viņam piedāvāts kukulis, lai bijušā VAS “Latvijas Dzelzceļš” vadītāja Uģa Magoņa un Igaunijas uzņēmēja Oļega Osinovska kriminālprocess tiktu pārkvalificēts no kukuļdošanas uz tirgošanos ar ietekmi, taču nekāda rīcība no toreizējā priekšnieka Streļčenoka neesot sekojusi.

4 komentāri