13 komentāri
Pēc trīs stundu meklēšanas pazudušais kaitbordists atrasts krastā
FOTO: LETA

Sestdienas vakarā beidzot sveiks un vesels atrasts kaitbordists, par kuru bija radušās aizdomas, ka viņš pie Bolderājas iepūsts jūrā un paša spēkiem netiek krastā, līdz ar to cilvēka meklēšanas operācija ir pabeigta.

Jūras spēku glābēji zvanu par iespējamu nelaimi saņēma šodien īsi pēc plkst.15. Ticis ziņots, ka pie Bolderājas kaitbordists nespēj pacelt gaisā pūķi un viņš tiek pūst Saulkrastu virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs nekavējoties norīkoja kuģi cilvēka meklēšanai, gatavībā bija arī armijas Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopters.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūru LETA informēja, ka dienests šodien saņēmis izsaukumu no kāda iedzīvotāja, kurš iepretim Dzintara ielai jūrā bija pamanījis kaitborda pūķi. VUGD glābēji pārsimts metru attālumā no krasta atraduši kaitborda buru, bet cilvēka tās tuvumā nav bijis.

VUGD glābēji buru atdevuši Valsts policijai un par notikušo informējuši arī Krasta apsardzi, kuras struktūras rūpējas par glābšanas darbiem jūrā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Diāna Lūkina aģentūru LETA informēja, ka policija devusies noskaidrot situāciju un sastapusi divus lieciniekus, kuri stāstījuši, ka brīdī, kad bura iepūsta jūrā, kaitbordists bijis krastā, burai līdzi viņš neesot aiznests, tādējādi nekāda nelaime nav notikusi.

Šādos apstākļos arī NBS sākotnēji ziņoja, ka kaitbordists krastā varētu būt izkļuvis paša spēkiem. NBS aicināja viņu sazināties pa telefoniem 115 vai 112. Tomēr vēlāk tika paziņots, ka meklēšanas operācija tiek turpināta un īsi pirms tumsas iestāšanās kaitbordista meklēšanā tika iesaistīts Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopters.

Jau līdz ar tumsas iestāšanos meklēšanas operācija tika pabeigta, jo cilvēks beidzot bija atrasts.

Kā ziņots, gada sākumā pie Kolkas raga dzīvību zaudēja kaitbordists Renārs Mileika, kuru arī vējš iepūta jūrā un kurš paša spēkiem netika krastā.

TOP komentāri

  • vāka apmale
  • kaprālis
  • Tautas balss
    0 0 0

    Tautas balss

    Cilvēki, attopieties mēs maksājam arī par bomžiem,kas nodokļus nemaksā bet slimnīcā nakšņo un extras izmanto, uz kurām nodokļu maksātāji pusgadu rindā stāv. Cilvēka dzīvība ir kas vairāk par eiro banknotēm... džeki riskē, bet dzīvo ar prieku!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl