Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas stilizētā cietumnieku tērpā, rokudzelžos, kūpinot cigāru

4 komentāri
Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas stilizētā cietumnieku tērpā, rokudzelžos, kūpinot cigāru
JĀNIS ZARIŅŠ, TV3 ZIŅAS

Tiesa sāk skatīt kukuļņemšanas un viltošanas krimināllietu pret Jūliju Krūmiņu, viņa meitu Maiju Krieviņu un Veselības inspekcijas (VI) amatpersonu Tatjanu Morozovu.

Krūmiņš uz tiesu ieradās stilizētā cietumnieku formā, skūtu galvu, rokudzelžos kūpinot cigāru. Atbalstīt savu “senu draugu” ieradies bijušais politiķis Jānis Jurkāns.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien sāks skatīt krimināllietu, kurā uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš, viņa meita Maija Krieviņa, kā arī VI amatpersona Tatjana Morozova apsūdzēti par kukuļņemšanu un dienesta viltojumu saistībā ar kāda objekta nodošanu ekspluatācijā, liecina tiesu kalendārā pieejamā informācija.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pērn aprīlī presei izplatīja paziņojumu, kurā bija norādīts, ka birojs lūdz Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret VI amatpersonu, Jūrmalas pašvaldības amatpersonu, fizisku personu, kā arī komercsabiedrības valdes locekli. Pašvaldības amatpersona esot Jūrmalas mērs Gatis Truksnis, fiziska persona ir Krūmiņš, bet komercsabiedrības valdes locekle ir Krieviņa, savukārt VI amatpersona ir Morozova.

VI amatpersonu lūgts apsūdzēt par diviem noziegumiem, kas saistīti ar kukuļņemšanu, un vienu noziegumu, kas saistīts ar dienesta viltojumu. Jūrmalas pašvaldības amatpersonu bija ierosināts apsūdzēt par diviem noziegumiem, kas saistīti ar kukuļņemšanu.

4 komentāri