Komentāri
Juglā ugunsdzēsēju automašīna sadūrusies ar Rīgas satiksmes autobusu; ir cietušie
FOTO: LETA

Šovakar Rīgā, Juglas apkaimē, ugunsdzēsēju automašīna sadūrusies ar 40. maršruta autobusu. Negadījumā cietuši pieci cilvēki, taču viņu traumas nav smagas.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis informē, ka negadījums noticis Murjāņu un Juglas ielas krustojuma rajonā. Avārijas dēļ notikuma vietā patlaban ir apgrūtināta satiksme, tāpēc autovadītāji tiek aicināti izmantot citus ceļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste, divi ugunsdzēsēju automobiļi bijuši ceļā uz izsaukumu, kad viens no tiem sadūries ar autobusu. Gribuste informēja, ka pēc negadījuma ugunsdzēsēju mašīnas šoferim alkohola klātbūtne izelpā nav konstatēta.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme preses pārstāvis Viktors Zaķis skaidro, ka sadursme notikusi brīdī, kad 40. maršruta autobuss griezies ārā no galapunkta. Autobusa šoferis stāstījis, ka VUGD automašīnai bijušas ieslēgtas bākugunis, taču viņš neesot dzirdējis skaņas signālu, kas nozīmētu, ka jādod ceļš, tāpēc arī notikusi sadursme.

Negadījumā cietuši pieci cilvēki. Divi no medicīniskās palīdzības atteikušies, bet trijiem mediķi snieguši pirmo palīdzību. Pēc sākotnējās apskates negadījumā cietušo cilvēku traumas nav smagas, teica Zaķis.

Šovakar Rīgā snieg un puteņo, ielas daudzviet vēl nav notīrītas, tāpēc braukšana ir apgrūtināta. Autovadītāji tiek aicināti braukt lēnām un uzmanīgi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl