JKP sola pārņemt valdības grožus 13. Saeimas vēlēšanās

20 komentāri

Politiskie spēki gatavojas nākamās Saeimas vēlēšanām, un jau sāk izskanēt kārtējie solījumi. Tādi svētdien, 4. martā, izskanēja arī Jaunās konservatīvās partijas sapulcē: “Latvija kļuvusi par naudas atmazgātāju paradīzi, un nākamajās Saeimas vēlēšanās mēs varam zaudēt savu valsti”.

Partijas sapulcē par premjera amata kandidātu izvirzītais partijas līderis, bijušais tieslietu ministrs un pašreizējais Rīgas domes deputāts Jānis Bordāns, valsts pārvaldē sola veikt radikālas reformas – sākot ar ministriju un ierēdņu skaita samazināšanu.

Jānis Bordāns

Jānis Bordāns
Jaunās konservatīvās partijas līderis

Cik tālu mēs esam nonākuši, ka Latvijas Banku 20 gadus vadījušu prezidentu ir jāaiztur par kukuļņemšanu? Vai mēs esam nonākuši normālā situācijā, mēs neesam normālā situācijā, un tas viss nozīmē to, ka ar kosmētiskiem labojumiem ar vienkāršu pamainīšanu nekas nesanāks, valsts pārvalde, kas ir valsts mugurkauls, ir jāmaina kardināli.

Partija sevi dēvē par cerību Latvijai un sola nākamajās 13. Saeimas vēlēšanās pārņemt valdības grožus.

Jānis Bordāns
Jaunās konservatīvās partijas līderis

Mūsu partija šobrīd ir reāla Latvijas cerība, un mēs sajūtamies tā, ka līdz vēlēšanām mēs varēsim izveidot konservatīvā vairākuma valdību. Mūsu partijā cilvēki visu ir izveidojuši, sametot pa “eiriņai” vien, un ar tiem, kas mūsu samesto “eiriņu” nozog, mums nebūs pa ceļam.

Bordāns arī iezīmē sarkanās līnijas sadarbībai ar citām partijām – jaunajiem konservatīvajiem noteikti nebūšot pa ceļam ar ”Saskaņu” .

20 komentāri