JKP neplāno atteikties no “sarkanajām līnijām” pret ZZS

0 Komentāru
JKP neplāno atteikties no “sarkanajām līnijām” pret ZZS
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Jaunā konservatīvā partija (JKP) neplāno mainīt pozīciju, kas paredz nesadarboties valdībā ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), žurnālistiem paziņoja JKP līderis Jānis Bordāns.

Bordāns norādīja, ka nebija gaidījis, ka otrdien partijām būs kopīgā tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Līdz ar to viņš pagaidām atturējās prognozēt to, ar kādu tieši vēstījumu un pozīciju JKP dosies uz šo sarunu, jo partijai vēl esot jāapspriežas.

Kā ziņots, “KPV LV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems mudina politiķus atteikties no iepriekš “novilktajām līnijām” valdības veidošanas procesā, tomēr konkrēti nenosauc, uz kuru no politiskajiem spēkiem šis viņa aicinājums attiecas. Iepriekš “sarkanās līnijas” ir vilcis arī pats Gobzems, piemēram, sakot, ka “KPV LV” nestrādāšot Arta Pabrika (AP) veidotā valdībā.

“Aicinu visus politiķus, kas personisko argumentu dēļ ir novilkuši līnijas, kas apgrūtina jebkādas iespējas jebkādos formātos veidot valdību vai veidot sarunas par valdību, padomāt valstiski un atkāpties no šīm līnijām,” pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni žurnālistiem sacīja Gobzems.

Otrdien pēcpusdienā prezidents ir iecerējis tikties ar visām 13. Saeimā ievēlētajām partijām.

0 Komentāru