Jezga Saeimā: komisijā asi debatē, vai Saskaņas politiķis pārkāpis ētiku

Komentāri

Vai Saeimas deputāts Igors Pimenovs ir rīkojies neētiski? Reaģējot uz sūdzību par viņa publiski izteikto vērtējumu Padomju Savienības režīmam, deputāta rīcību šodien analizēja Saeimas Ētikas komisija. Tikmēr bez ievērības palika aicinājums noskaidrot, vai Saskaņas deputāts atzīst okupācijas faktu.

Ar aicinājumu vērtēt Igora Pimenova rīcību Ētikas komisijā ir vērsies Nacionālās apvienības pārstāvis Jānis Dombrava. Viņš ir saklausījis PSRS režīma slavināšanu un centienus noliegt tā pastrādātos noziegumus Pimenova vairākos izteikumos Latvijas Radio raidījumā Krustpunktā.

“Jāatzīst, ka nav simetrijas starp diviem režīmiem: starp Padomju Savienību un nacistisko Vāciju. Cilvēkiem, kas vēl joprojām dzīvo Latvijā un viņu bērniem, Padomju Savienība asociējas ne tikai ar barakām, ar gulagu. Asociējas ar garīgo uzplaukumu, ar varoņdarbiem, ar uzvaru, ar tautu brālību, ar cilvēku brālību,” raidījumā sacīja Pimenovs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl