Jezga Saeimā: komisijā asi debatē, vai Saskaņas politiķis pārkāpis ētiku

Komentāri

Vai Saeimas deputāts Igors Pimenovs ir rīkojies neētiski? Reaģējot uz sūdzību par viņa publiski izteikto vērtējumu Padomju Savienības režīmam, deputāta rīcību šodien analizēja Saeimas Ētikas komisija. Tikmēr bez ievērības palika aicinājums noskaidrot, vai Saskaņas deputāts atzīst okupācijas faktu.

Ar aicinājumu vērtēt Igora Pimenova rīcību Ētikas komisijā ir vērsies Nacionālās apvienības pārstāvis Jānis Dombrava. Viņš ir saklausījis PSRS režīma slavināšanu un centienus noliegt tā pastrādātos noziegumus Pimenova vairākos izteikumos Latvijas Radio raidījumā Krustpunktā.

“Jāatzīst, ka nav simetrijas starp diviem režīmiem: starp Padomju Savienību un nacistisko Vāciju. Cilvēkiem, kas vēl joprojām dzīvo Latvijā un viņu bērniem, Padomju Savienība asociējas ne tikai ar barakām, ar gulagu. Asociējas ar garīgo uzplaukumu, ar varoņdarbiem, ar uzvaru, ar tautu brālību, ar cilvēku brālību,” raidījumā sacīja Pimenovs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl