Jezga Saeimā: komisijā asi debatē, vai Saskaņas politiķis pārkāpis ētiku

Komentāri

Vai Saeimas deputāts Igors Pimenovs ir rīkojies neētiski? Reaģējot uz sūdzību par viņa publiski izteikto vērtējumu Padomju Savienības režīmam, deputāta rīcību šodien analizēja Saeimas Ētikas komisija. Tikmēr bez ievērības palika aicinājums noskaidrot, vai Saskaņas deputāts atzīst okupācijas faktu.

Ar aicinājumu vērtēt Igora Pimenova rīcību Ētikas komisijā ir vērsies Nacionālās apvienības pārstāvis Jānis Dombrava. Viņš ir saklausījis PSRS režīma slavināšanu un centienus noliegt tā pastrādātos noziegumus Pimenova vairākos izteikumos Latvijas Radio raidījumā Krustpunktā.

“Jāatzīst, ka nav simetrijas starp diviem režīmiem: starp Padomju Savienību un nacistisko Vāciju. Cilvēkiem, kas vēl joprojām dzīvo Latvijā un viņu bērniem, Padomju Savienība asociējas ne tikai ar barakām, ar gulagu. Asociējas ar garīgo uzplaukumu, ar varoņdarbiem, ar uzvaru, ar tautu brālību, ar cilvēku brālību,” raidījumā sacīja Pimenovs.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl