Komentāri

Demokrātijas ķīlnieki – Jelgavnieki salst savos dzīvokļos, jo viņu kaimiņiem ir cita siltuma izjūta. Vai šis ir vai tomēr nav īstais brīdis apkures pieslēgšanai, un vai tie, kuri salst, ir tiesīgi sūdzēties?

Sanita jau vairākus gadus dzīvo Jelgavā, Brīvības gatvē 41, vairākus gadus rudenī viņa spiesta paciest aukstumu. Tad, kad aiz loga jau iestājas teju ziemai raksturīgi laikapstākļi, Sanitas dzīvoklī radiatori ir auksti, un izrādās, ka apkures pieslēgšana Jelgavā ir īstas galvassāpes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, lai Jelgavā pieslēgtu siltumu, nekāda vidējā gaisa temperatūra neesot jāņem vērā. Vērā tiek ņemts mājas vecākā vai dzīvokļu īpašnieku vairākuma pieprasījums.

Mājā, kurā dzīvo Sanita, vairums cilvēku savus dzīvokļus ir izīrējuši, viņu parakstu iegūšana ir grūta, savukārt mājas vecākajai esot savs viedoklis par to, kad apkure jāpieslēdz, un esot tādi cilvēki, kuri piekrīt, ka siltumam mitekļos vēl ir par ātru.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl