Jelgavnieki dusmīgi – pils priekšā paredzēta lielveikala celtniecība

17 komentāri
Jelgavnieki dusmīgi – pils priekšā paredzēta lielveikala celtniecība
FOTO: Jānis Zariņš ()

Jelgavas centrā, pašā Lielupes krastā, tomēr tiks celts lielveikals DEPO, lai gan liels skaits iedzīvotāju šo ieceri neatbalstīja. Pašvaldība ar projekta attīstītāju izdevās vienoties par uzlabotu veikala vizuālo izskatu. Ieceres pretinieki uzskata, ka jaunais veikals, kura būvniecība, visticamāk, tiks sākta jau nākamgad, pamatīgi sabojās skatu uz pilsētu, tostarp Jelgavas pili.

Sabiedriskā apspriešana par apbūvi šajā zemes gabalā notika pirms vairākiem gadiem, tomēr tad vēl nebija zināms, ka plānotais objekts ir lielveikals DEPO. Aktīvisti, kas nu iebilst pret projektu, uzskata, ka sabiedrība ir piemānīta, jo sākotnēji runa bijusi par maza izmēra veikala un, iespējams, baseina būvniecību. Gigantisku būvmateriālu veikalu tik tuvu centram, Lielupes krastā, viņi redzēt nevēlas. Neskatoties uz pašvaldības lēmumu, jelgavnieki ir apņēmības pilni apturēt šo projektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Plašāk par lielveikala būvniecību pretī Jelgavas pilij TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Sandra Svensone
  • inga
  • Buu
    +1 +1 0

    Buu

    Un kur notiks piem. Grupas-Prāta vētra koncerts? Un citi pasākumi kas notiek pļavā pretiim pilij.. Ir tik daudz vietas kur celt milzoniigus veikalus. Kādēļ ir jābojā iedziivotājiem labpatika dziivot Jelgavaa un atņemt skaistu vietu... Žēl.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl