Jelgavas pusē vandaļi šauj pa ceļazīmēm! Zaudējumi – vairāki simti eiro

Komentāri
Jelgavas pusē vandaļi šauj pa ceļazīmēm! Zaudējumi – vairāki simti eiro
FOTO: F64

Uz valsts vietējā autoceļa Svēte–Augstkalne, posmā no Svētes līdz Ērmiķiem, kārtējo reizi sašautas ceļazīmes.

Bruņojušies ar, visticamāk, pistoli vai karabīni, vandāļi izvēlējušies tās zīmes, kas tālāk no apdzīvotām mājām un pārvērtuši tās par mērķiem. Dažās zīmēs atstājuši tikai vienu caurumu, citas sacaurumojuši tik ļoti, ka tumsā, atstarojot gaismu, tās varētu izskatīties pavisam ērmīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplēstie zaudējumi patlaban 437 eiro no nodokļu maksātāju jau tā ne pārāk biezajiem makiem. Gar ceļmalu dzīvojošie cilvēki rausta plecus – šāvienus nav dzirdējuši, aizdomu viņiem nav.

Sašautās ceļazīmes pēdējo reizi tika nomainītas ar jaunām pagājušajā gadā. Latvijas Valsts ceļi Jelgavas nodaļa pēdējos gados jau trīs reizes ir vērsusies Valsts policijā ar lūgumu ierosināt krimināllietu saistībā ar ceļazīmju sašaušanu.

Pērn vandaļi šajā pat ceļa posmā sašāva nepilnu desmitu ceļazīmju.

Pērn valsts autoceļu aprīkojumam nodarīti zaudējumi kopumā par 200 tūkstošiem eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl