Jelgavas pusē deg dzīvojamā māja 100 m² platībā

Komentāri
Jelgavas pusē deg dzīvojamā māja 100 m² platībā
FOTO: LETA

Šorīt plkst. 6.00 no rīta VUGD steidzās uz izsaukumu Jelgavas novada Platones pagastā, kur dega dzīvojamā mājā 100 m² platībā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vienstāvu koka un mūra ēka deg ar atklātu liesmu pilnā platībā, turklāt notika ēkas jumta konstrukcijas nogruvums.

Apmēram 50 gadus vecs vīrietis no degošās mājas bija izkļuva paša spēkiem pirms VUGD ierašanās. Savukārt ugunsgrēka likvidēšanas darbi šobrīd vēl turpinās.

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šā gada 28. novembra plkst. 6.30 līdz 29. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus, no kuriem 16 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā arī nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem. Beverīnas novadā tika atbrīvots suns, kurš bija sapinies futbola vārtu tīklā. Savukārt Rēzeknē un Jūrmalā no koka tika nocelti kaķi, kuri saviem spēkiem nespēja nokļūt lejā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl