Jelgavas novadā mednieks nošauj suni, kurš pastaigājies kopā ar saimnieku

75 komentāri

Jelgavas pusē kāds mednieks nošāvis kāda saimnieka labāko draugu Brenci, turklāt tas pastrādāts laikā, kad suns līdzās saimniekam bija devies pastaigā.

Lai nu kas, bet Jelgavas novads vismaz savulaik bija slavens ar saviem medniekiem. Viens no viszināmākajiem – pašvaldības vadītājs Ziedonis Caune, kurš pamanījās iekulties vairākos skandālos, kas saistītos ar šo vaļasprieku. Te pār viņu krita aizdomu ēna par piedalīšanos malu medībās, te Caune pieķerts darba laikā ar plinti sēžam uz masta. Taču nu pie apvāršņa parādās vēl kāds tās puses mednieks, kuram šķiet ir vienalga pa ko šaut.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tik vien pāri palicis kā tukša suņa būda un atmiņas par gudru, draudzīgu suņuku vārdā Brencis, ar kuru saimnieki katru dienu gājuši garās pastaigās uz tuvumā esošo mežu. No saimniekiem suns nav atgājis ne soli.

Tā tas bija līdz liktenīgajai dienai, kad pastaiga jau gāja uz beigām. Saimnieks stāsta, ka izskanējis šāviens un četrkājainais draugs paspējis vien iesmilkstēties.

Mednieku kolektīva vadītājs gan norāda, ka šaut mednieks esot varējis, jo suns atradies mežā bez siksnas un uzpurņa. Acīmredzot šie mednieki dzīvo pagātnē, jo kādreiz medību likumā bija teikts – ja mājdzīvnieks atrodas 200 metrus no apdzīvotas vietas, tas uzskatāms par klaiņojošu un medniekam ir tiesības to nonāvēt. Taču kopš pērnā gada šie noteikumi ir grozīti.

Sarunās ar ilggadējiem medniekiem, visi kā viens saka, ka arī tajos laikos katrs mednieks piecas reizes padomāja – šaut vai nešaut pa mājdzīvnieku. Šajā gadījumā acīmredzami, ka šāda prakse piekota netiek.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Inese
  • koma
  • Alise
    +1 +1 0

    Alise

    Tos medniekus pašus vienreiz vajadzētu sākt izšaut. Bezpreģels kaut kāds. Ja manu suni kāds kroplis nošautu, atrautu pati savām rociņām visu, kas atraujams.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl