“Jelgavas augļi” izrāda cehu; uzņēmums ir pārliecināts par savu nevainīgumu

Pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) lēmuma par darbu apturēšanu uzņēmuma “Jelgavas augļi” dārzeņu pārstrādes cehā, firmas īpašnieki LNT Ziņām izrādīja ēku, kurā notiek saimnieciskā darbība. Uzņēmums ir pārliecināts, ka analīžu rezultāti pierādīs viņu nevainīgumu.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Lita

  Lita

  Jelgavas labākās tradīcijas. Ierosināt visādas lietvedības un uzlikt sodus un tad domāt kurš ir vainīgs. Galvenais paspēt mēslus uzliet un tad skatīties kā atmazgāsies. Kur ir pierādījumi ka vainīgs ir šis uzņēmums. Kur ir laboratorijas slēdziens. Bez slēdziena ir pretlikumība kādu sodīt un ķengāt.
 • Ričardsons

  Ričardsons

  Atrada nu gan grēkāžus,Jelgavas augļi ir perfekts uzņēmums,lai kapā Siguldas netīreļus.
 • Kate

  Kate

  Sasmējos par izrādīšanu. Tad, kad viss sakopts un satīrīts? Varbūt vajadzētu parrunāt ar kādu, kas tur strādājis un zin, kādas šausmas neilgu laiku atpakaļ vēl bija šajā cehā? Neiedziļināšos sīkumos, bet būtu nokaunējušies šie saimnieki.
 • Dainis Ledajs

  Dainis Ledajs

  Mūsu valsts pārvaldes aparāts ir pārņēmis visas "labākās" sovoka pārvaldes metodes: no augšas tiek prasīta atskaite par veiktajiem pasākumiem infekcijas izplatības ierobežošanā? - Bliukš, blaukš - darīts!!! Lūdzu jums rezultāti, darbs ir padarīts, cehs ir slēgts! Applausi, medāļus studijā! :)
 • iksis

  iksis

  nav ko meklēt vainu apkārt ,tā jāmeklē varbūt pašā dārziņā.pietiek kādai no auklītēm vai pavārei nenomazgāt rokas un visi šķīvji ,ēdamrīki tiek ačamdīti ,un bērni saslimst.Netīrās trauku lupatas ,dvieļi,mačalkiņas.Kad PVD brauc ,tad viss kārtībā,dezinficējamie ,utt,bet ikdienā tā nemaz nenotiek ,ka rokas tur dezinficē un tamlīdzīgi.
 • Lilita

  Lilita

  Atceros pāris gadus atpakaļ ,Siguldā daudz sabrauktus un streipuļojošus putnus uz Pils ielas.Tajā dienà arī es aizejot mājās slikti jutos.Cilvēki ir nevērigi pret to kas notiek apkārtnē.Par to pat neviena raksta nebija.Visiem vienalga,bet sabraukto putnu bija nedabīgi daudz.No kā?
 • Nu

  Nu

  Tur ir kas cits.Pārāk daudz mīklu.Kapēc tieši Siguldā,bet atšķirīgās vietās?
 • M

  M

  Neviens neiedomājas par apzinātu kaitniecibu.Nesen vairākos pagastos tika atklāta indīgas vielas izlaistīšana lielos apmēros, vēl nesen atklāja Baldonē ķimisku vielu glabāšanu garāžās .Viss noklusa par šiem gadījumiem.
 • Veiksmes stāsts

  Veiksmes stāsts

  priekš uzņēmuma dažu simtu sods gan ir biedējošs
 • Babjors

  Babjors

  Pašos augļos jau nu tok neko neatradīs. Lai cik bojāts tas augs - samoneloze tur nebūs. Problēma šeit ir netīros traukos vai darbinieku higiēnā.
  • zz

   zz

   Kāds sakars te ar Salmonelozi? Vispār ir sajēga, kas ir E.Coli?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!