Komentāri
Jelgavā iegādāta loterijas biļete nesusi veiksmi! Laimēti teju 70 000 eiro
FOTO: LETA

Sestdienas, 31. oktobra, izlozē loterijā Latloto 5 no 35 tika pareizi uzminēta laimīgā skaitļu kombinācija – 4, 13, 15, 21, 26 un laimēti 69 153 eiro!

Laimīgā loterijas biļete ar vienu spēles variantu uz astoņām izlozēm kopsummā par 6 eiro iegādāta Latvijas Loto tirdzniecības vietā Jelgavā, Driksas ielā 5.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latloto 5 no 35 izlozes notiek katru trešdienu un sestdienu. Uzkrājums trešdienas, 4. novembra, izlozei ir 30 000 eiro. Šīs spēles galvenais laimests – uzkrājums+ trešdienas izlozei – 139 487 eiro.

Latvijas Loto organizē loterijas Latloto 5 no 35, Viking Lotto, Eurojackpot, SuperBingo, Keno ar divām papildspēlēm Džokers un Džokers 7 un deviņas momentloterijas. Loterijas biļetes var iegādāties Latvijas Loto, Narvesen, Latvijas Pasta, Virši-A, Statoil, Rimi, Maxima un citās tirdzniecības vietās, kā arī Latvijas Loto tīmekļa vietnē www.latloto.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl