Jelgavā aizlūzis koks apdraud apkārtējo drošību

Pievienot komentāru
Jelgavā aizlūzis koks apdraud apkārtējo drošību
FOTO: LETA

Jelgavā kāds prāvs bērzs jau vairākus gadus palēnām šķiebjas uz gājēju celiņa pusi, taču atbildīgie dienesti par to neliekas ne zinis. Roberts pa gājējiem un velobraucējiem izveidoto celiņu, kas savieno Ozolniekus un Jelgavu, pārvietojas visai bieži. Jau vairākus gadus viņu satrauc kāds ceļmalas koks, kas, viņaprāt, apdraud apkārtējos.

Roberts stāsta, ka pirms pāris mēnešiem viņš savas bažas uzticējis arī kādai strādnieku brigādei, kas šajā apkaimē tīrījusi mežmalu un zāģējusi kokus. Vīri atbildējuši, ka tā gan nav viņu kompetence, taču par šo koku noteikti paziņos vietējam mežsargam.

Kad diemžēl arī šie solījumi nav izpildīti un koks, neviena netraucēts, turpinājis augt, Roberts palīdzību meklējis Ozolnieku domē, kur strādājot viens no kaimiņiem.

Jelgavas pašvaldības policijas pārstāve skaidro, ka pilsētnieki nereti meklē palīdzību tieši policijā, uzticot savus stāstus, gan par šādiem šķietami bīstamiem kokiem, gan citām nebūšanām. Saprotamu iemeslu dēļ likumsargi nevar atrisināt visas šīs problēmas – zāģēt kokus, aizvērt vaļējas kanalizācijas lūkas un parūpēties par ielu apgaismojumu, taču palīdzība netiek atteikta nevienam. Protams, ir arī kāds ātrāks ceļš, kā savu ziņu nodot atbildīgajiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!