Jēkabpilī grasās gāzt pilsētas mēru Ragaini

15 komentāri
Jēkabpilī grasās gāzt pilsētas mēru Ragaini
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Jēkabpils domes astoņu deputātu grupa ierosinājusi sasaukt ārkārtas domes sēdi, lai izteiktu neuzticību Jēkabpils mēram Raivim Ragainim (Latvijas Zaļā partija) un ievēlētu jaunu domes priekšsēdētāju.

Iesniegumu par neuzticības balsojumu parakstījis arī domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps (“Gods kalpot mūsu Latvijai”), kuru arī plāno izvirzīt mēra amatā, vēstī Jēkabpils ziņu portāls “radio1.lv”.

Kraps preses konferencē atzina, šāds lēmums pieņemts divu iemeslu dēļ – pašreizējā domes vadība nekomunicējot ar pārējiem deputātiem, proti, par pašvaldībā notiekošajiem procesiem netiekot pilnībā informēti nedz pozīcijas, nedz arī opozīcijas deputāti. Otrkārt, domes vadītājs neesot pietiekami aktīvi iesaistījies pašlaik aktuālajā teritoriālās reformas procesā, nenotiekot komunikācija arī ar apkārtējo novadu vadītājiem un iedzīvotājiem.

Ragainis portālam sacījis, ka tikko saņēmis šādu deputātu iesniegumu un tāpēc pagaidām vēl nevarot to komentēt, proti, vispirms esot jāsaprot, kādas ir pretenzijas, kas neapmierina. Ragainis uzsvēra, ka šonedēļ ārkārtas sēde sasaukta netiks.

Jāpiebilst, ka atbalstu Ragaiņa nomaiņai pauduši arī domes deputāti Kristīne Ozola (Nacionālā apvienība), Leonīds Salcevičs, Māris Dimants un Aleksandrs Deinis (Jēkabpils reģionālā partija), Nikolajs Anuškevičs (Latgales partija), Broņislavs Ivanovskis (Saskaņa) un Signe Bērziņa (KPV LV).

Sēde, kurā varētu notikt neuzticības balsojums jāsasauc divu nedēļu laikā līdz 30. aprīlim vai arī šis jautājums jāiekļauj kārtējā domes sēdē 25. aprīlī.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības domē ievēlēti 13 deputāti.

Preses konferences video

15 komentāri