Jaunsleinis: Premjers “saprot drēbi”

Komentāri

Valdībā, budžeta pieņemšanai tuvojoties noslēgumam, šodien panākta vienošanās ar pašvaldībām. Sarunas par finansējuma sadalīšanu parasti pavada asas domstarpības.

Lai gan arī šoreiz to netrūkst, vienošanos ar valdību pašvaldībām tomēr izdevies panākt vieglāk. Pašvaldību savienības vadītājs Andris Jaunsleinis valdības pretimnākšanu saista, nevis ar to, ka nākamgad būs pašvaldību vēlēšanas, bet gan ar premjerministra Māra Kučinska izpratni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan valdība nav piekāpusies pašvaldību prasībai palielināt iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju, kas ir galvenais ienākumu avots pilsētās un novados. Arī nākamgad pašvaldības saņems 80% no ienākuma nodokļa, bet 20% nonāks valsts budžetā.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl