Jaunsleinis: Premjers “saprot drēbi”

Komentāri

Valdībā, budžeta pieņemšanai tuvojoties noslēgumam, šodien panākta vienošanās ar pašvaldībām. Sarunas par finansējuma sadalīšanu parasti pavada asas domstarpības.

Lai gan arī šoreiz to netrūkst, vienošanos ar valdību pašvaldībām tomēr izdevies panākt vieglāk. Pašvaldību savienības vadītājs Andris Jaunsleinis valdības pretimnākšanu saista, nevis ar to, ka nākamgad būs pašvaldību vēlēšanas, bet gan ar premjerministra Māra Kučinska izpratni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan valdība nav piekāpusies pašvaldību prasībai palielināt iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju, kas ir galvenais ienākumu avots pilsētās un novados. Arī nākamgad pašvaldības saņems 80% no ienākuma nodokļa, bet 20% nonāks valsts budžetā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl