Jaunsleinis: Premjers “saprot drēbi”

Komentāri

Valdībā, budžeta pieņemšanai tuvojoties noslēgumam, šodien panākta vienošanās ar pašvaldībām. Sarunas par finansējuma sadalīšanu parasti pavada asas domstarpības.

Lai gan arī šoreiz to netrūkst, vienošanos ar valdību pašvaldībām tomēr izdevies panākt vieglāk. Pašvaldību savienības vadītājs Andris Jaunsleinis valdības pretimnākšanu saista, nevis ar to, ka nākamgad būs pašvaldību vēlēšanas, bet gan ar premjerministra Māra Kučinska izpratni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan valdība nav piekāpusies pašvaldību prasībai palielināt iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju, kas ir galvenais ienākumu avots pilsētās un novados. Arī nākamgad pašvaldības saņems 80% no ienākuma nodokļa, bet 20% nonāks valsts budžetā.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl