Jauns vārds Latvijas mūzikā – ”The Evening Sun”

Pievienot komentāru
Jauns vārds Latvijas mūzikā – ”The Evening Sun”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Ezīša karaoke izaicinājuma” finālists Artis Zaharāns savu solījumu turējis un pēc panākumiem konkursā turpinājis aktīvi strādāt kopā ar savu grupu “The Evening Sun”. Mūziķi ir ierakstījuši debijas singlu ”Sauciens”, un nu piedāvā to arī Skaties.lv lasītājiem.

”Grupas aizsākumi meklējami 2016. gada nogalē, kad ar kopīgu vēlmi nodoties mūzikai radās piecu, dažādās muzikālās apvienībās jau pieredzējušu mūziķu apvienība,” Skaties.lv stāsta Artis.

Pēc ilgāka klusuma perioda grupa atgriežas jaunā sastāvā un apņēmības pilna aktīvi iesaistīties Latvijas mūzikas dzīvē.

Grupas sastāvā ir vokālists Artis Zaharāns, ģitārists Mārtiņš Rieksts,  taustiņinstrumentālists Edgars Kronbergs, basģitāriste Laura Lāce, kā arī bundzinieks Jānis Ločmelis.

Tās dalībniekus vieno mīlestība pret mūziku, lieliska humora izjūta un – pāri visam – neapgāžama pārliecība, ka roks ir mūžam dzīvs. ”The Evening Sun” savu muzikālo daiļradi raksturo  kā melodisku roku ar viegli elektronisku piesitienu, tomēr striktas muzikālās robežas mūziķi sev nenosprauž.

“Tā kā bijām spiesti secināt, ka mums kopā skan, turklāt skan ļoti labi, loģiski šķita doties uz studiju un kaut ko ierakstīt. Kā pirmo nolēmām ierakstīt dziesmu “Sauciens”.

Tekstu tai uzrakstīju jau pirms pāris gadiem un īsi pēc tam mēģinājumos Mārtiņš tai uzrakstīja arī mūziku, tomēr dziesma savu īsto skanējumu ieguva vien pagājušā gada rudenī, kad grupai pievienojās Edgars, Laura un Jānis.

“Sauciens” būtībā ir visai klasisks stāsts par to, kā mēs novērtējam to, kas mums ir bijis, tikai tad, kad tas jau ir pazaudēts. Pēc tam pāri paliek tikai naktī izdzīvojamas ilgas pēc zaudētā,” stāsta Artis.

Mūziķi saka īpašu paldies skaņu operatoram Mārtiņam Burkevicam, kas veica un apstrādāja ierakstu.

Seko grupas aktualitātēm un uzzini, kur mūziķus iespējams dzirdēt dzīvajā! Seko TE!