Komentāri

Par iespējamām nelikumībām Jūrmalā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sācis vēl vienu kriminālprocesu.

Tajā aizdomas par prettiesiskām darbībām ir ne tikai uz Jūrmalas pilsētas domes amatpersonām, bet arī uz Veselības inspekcijas (VI) darbiniekiem, pirmdien raidījumā 900 sekundes atklāja biroja vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocess sākts pret septiņām personām par, iespējams, kukuļdošanu, kukuļņemšanu un dienesta viltojumu. Izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju KNAB nesniedz.

Tikmēr Veselības inspekcija neslēpj, – pagājušajā ceturtdienā tajā bijuši korupcijas apkarotāji. Viņi izņēmuši dokumentus un nopratinājuši divus darbiniekus. Abi pratinātie turpina darbu, taču inspekcijas vadītāja neizslēdz, ka kādu no viņiem kriminālprocesa laikā birojs lūgs atstādināt.

Viens no inspekcijas uzdevumiem ir sniegt atzinumus par sabiedriski nozīmīgu ēku atbilstību higiēnas prasībām pirms to nodošanas ekspluatācijā. Tieši ar vienu šādu atzinumu par kādu objektu Jūrmalā, iespējams, arī saistīts jau trešais KNAB kriminālprocess, par kuru informācija klajā nākusi pēdējās nedēļas laikā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl