Jauns konkurss uz KNAB vadītāja vietu tiks izsludināts ne ātrāk kā februārī

1 komentārs

Izskatīšanai valdībā tuvākajā laikā tiks iesniegtas izmaiņas likumos, lai paplašinātu kandidātu loku KNAB vadītāja amatam. Pēc premjera Māra Kučinska iniciatīvas tiks samazinātas šobrīd ļoti striktās prasības, kādēļ strupceļā nonākusi jaunā iestādes vadītāja meklējumi.

Lai spriestu par risinājumiem, koalīcijas partijas šodien tikās ar Valsts kancelejas vadītāju Mārtiņu Krieviņu, kura vadībā jau sagatavotas izmaiņas regulējumā. Jau tuvākajā laikā tās tiks iesniegtas valdībā, savukārt Saeima par tām varētu lemt nākamā gada sākumā, pēc kā arī tiks sludināts jaunais konkurss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Steigas nekādas nesot, jo KNAB arī bez šefa sekmīgi turpina darbu.

Tāpat nolemts noteikt, ka publiskoti tiek tikai tie pretendentu vārdi, ko konkursa komisija virza izskatīšanai valdībā.

Atgādinām, ka pagājušajā mēnesī beidzās Jaroslava Streļčenoka pilnvaras, taču konkurss, kurā tika meklēts viņa pēctecis, beidzās bez rezultātiem. Tam pieteicās 10 kandidāti, tostarp Streļcenoks, tomēr uz otro kārtu konkursa komisija nevienu tā arī nevirzīja.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Izgāza pirmajā konkursā pieredzējušus kandidātus, kā varēja secināt no atklātibā nākušiem vārdiem,tagad pazemina prasības,lai var atrast izdevīgu sev.Būs VID otrais etaps(kā nodokļu optimizētāja), kāds korupcijas piesedzējs atkal no savējiem.Cik var?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl