Jauns gāzes vads Latvijai izmaksās 30 miljonus eiro

Komentāri
Jauns gāzes vads Latvijai izmaksās 30 miljonus eiro
FOTO: LETA

Jauns gāzes vads, kas vairos enerģētisko drošību Baltijā, Latvijas budžetam maksās nepilnus 30 miljonus eiro.

Eiropas Regulatoru sadarbības aģentūra ir apstiprinājusi alternatīvā gāzes vada izbūves izmaksu sadalījumu starp Igauniju, Latviju un Lietuvu. Visvairāk maksās Lietuva – 54,9 miljonus eiro, Latvija – 29,4, bet Igaunija – 1,5 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gāzes vads tiks būvēts no Polijas caur Lietuvu un Latviju līdz Igaunijai, tas Baltijas valstis savienos ar Centrāleiropas un Rietumeiropas valstīm. Ekonomikas ministrs norāda, ka jaunā, alternatīvā gāzes vada izbūvem mazinās atkarību no Krievijas, kas ir svarīgs solis enerģētiskās drošības vairošanā.
Projekta īstenošana tiek plānota līdz 2020. gadam. Tāpat arī nepilnie 30 miljoni eiro, kas Latvijai jāmaksā, nebūs jāsedz vienā piegājienā, bet gan pa daļām visa projekta tapšanas laikā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl