Komentāri
Jaunnedēļ vien mēreni silts laiks, bieži arī lietus
FOTO: LETA

Šobrīd laikapstākļu prognozes liecina, ka karstums tuvāko divu nedēļu gaitā maz iespējams. Gaisa temperatūra šajā periodā biežāk pieturēsies pat nedaudz zem normas, reti būs augstāka par normu. Mūsu reģionā valdīs tā sauktā rietumu gaisa masu plūsma, un laikapstākļus noteiks cikloni, kas no Atlantijas okeāna pāri Eiropas ziemeļu daļai virzīsies uz austrumiem.

Šādos apstākļos bieži debesis aizklās mākoņi, līs un pūtīs brāzmains vējš, savukārt gaisa temperatūra visbiežāk dienas laikā nepārsniegs +17/+22 grādus, bet atsevišķās dienās, kā šodien, kad ciklona centrs atrodas ļoti tuvu Latvijas teritorijai, debesis lielākoties būs mākoņainas, un diena nebūs siltāka par +13/+18 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jā, starp cikloniem būs kāda diena, kad debesis vairāk skaidrosies un saulainos apstākļos termometra stabiņš pakāpsies augstāk, tomēr šādi laikapstākļi nepieturēsies ilgstoši.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl