Jaunmārupē noplūdusi biogāze; ir bojāgājušie

Komentāri

Mazcenu alejā ražošanas uzņēmumā notikusi biodegvielas noplūde. Negadījumā gājuši bojā 2 cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukums uz notikuma vietu ražošanas uzņēmumā Jaunmārupē saņemts īsi pirms plkst. 17.00.

Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki secinājuši, ka viens no cietušajiem jau iznests ārā. Savukārt otrs tika atrasts, pārmeklējot telpas.

Abi bojāgājušie bijuši vecumā ap 30 gadiem un strādājuši uzņēmumā SIA “Sabiedrība Mārupe”, pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks Toms Sadovskis. Trešais cietušais centies savus kolēģus izglābt, bet arī saindējies ar gāzi un nogādāts slimnīcā, viņa dzīvībai briesmas nedraudot.

Apkārtējai videi draudus avārija nav radījusi, un koģenerācijas stacija turpinot darbu, norādīja Gribuste.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl