Komentāri
”Jaunkrievijas” biedrība grasās sākt kampaņu Rīgas mikrorajonos
Foto: AFP/SCANPIX

Organizācija, kas Latvijā, iespējams, vāc atbalstu Austrumukrainas separātistu atbalstam un izmanto ”Jaunkrievijas” karogu, grasās sākt kampaņu Rīgas mikrorajonos.

Foto: Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Foto: Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Foto: Andrejs Skangals, TV3 Ziņas

Organizācijas pārstāvji plāno doties uz Rīgas mikrorajoniem un runāt ar to iedzīvotājiem par ”ekonomisko stāvokli Latvijā”. Pēc tam iedzīvotāju viedokļi tikšot iesniegti valdībā, stāstīja biedrības vadītājs Staņislavs Bukainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: @janiszvers/ Twitter

Foto: @janiszvers/ Twitter

TV3 žurnālists Jānis Zvērs:
Tikšanās notika noplukušā pagrabiņā Kurbada ielā. Telpā atradās ”Jaunkrievijas” karogi, ko izmanto arī separātisti. Satikām vien divus pārstāvjus – gados vecāku kundzi, kā arī organizācijas vadītāju.

Nedaudzie ”Jaunkrievijas” atbalstītāji šovasar bēgļu atbalsta aizsegā Latvijā sāka vākt ziedojumus, iespējams, Ukrainas separātistu atbalstam. Tiesa gan, pa šo laiku viņiem nav izdevies savākt pietiekami ziedojumu atbalstu, lai to varētu nosūtīt uz Ukrainu, proti, nav savākta viena kravas automašīna. Arī piektdien ”Jaunkrievijas” organizācijas pārstāvji bija plānojuši rīkot pasākumu Rīgas centrā, taču ”slikto laikapstākļu dēļ” tas ticis atcelts. Tāpat iepriekš izgāzās arī šīs organizācijas centieni vākt līdzekļus separātistu atbalstam pie Brīvības pieminekļa.

Iepriekš TV3 ziņām S. Bukainis, biedrības vadītājs, uzsvēra, ka tā esot nepolitiska organizācija, kas ”palīdz tiem bēgļiem” un noraidīja pārmetumus, ka organizācijas aizsegā tiek sniegta palīdzība separātistiem. Tiesa gan, saziedoto un uz Ukrainu sūtāmo mantu klāstā bija arī zaļi maskēšanās apģērbi, kas vedināja domāt, ka krava varētu nonākt militāristu rokās.

Zemāk attēlā redzami savāktie ziedojumi:

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl