Komentāri

Jau labu laiku atpakaļ, Valmierā, vīrietis ar automašīnu uz gājēju pārejas uzbrauca gājējai, kura sadursmes rezultātā mira. Vīrietis apšauba policijas darbu šajā izmeklēšanā, jo ņemot vērā traumas, kuras pēc sadursmes guvusi mamma, visticamāk, autovadītājs krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Sievietes dēls stāsta, ka joprojām ir grūti tuvoties vietai, kur tika notriekta mamma. Sieviete bijusi 86 gadus veca, pēc profesijas dārzniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mammu sabraucis, 21 gadu vecs, vietējais jaunietis. Bojāgājušās dēls ir pārsteigts, ka veicot izmeklēšanu, šofera vaina netika pierādīta.

Vīrietis apgalvo, ka negadījuma vietā nav iespējams faktors, ka autovadītājs gājēju nav pamanījis. Tas noticis gaišā dienas laikā, vasarā, saule autovadītājam spīdējusi no aizmugures. Dēls uzskata, ka mirklī, kad mamma notriekta, viņa atradusies uz gājēju pārejas.

”Policija izvērtējot visus lietiskos pierādījumus, ekspertu slēdzienu, pamatojoties uz likumu nevarēja gūt pietiekami daudz pierādījumus, lai pateiktu, ka kāds no iesaistītajām pusēm būtu vainīgs,” stāta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse.

Lai noskaidrotu, kurš vainojams, gājējs vai autovadītājs, tiek veiktas ekspertīzes – tā tas noticis arī šoreiz.

Bojāgājušās sievietes dēls policijas lēmumu pārsūdzējis prokuratūrā, bet tās lēmums ir par labu policijai.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Lasi vēl