Komentāri

Cīņa par atzinību un arī nākotnes darbavietu. Vairāk nekā 100 jauniešu no profesionāli tehniskajām skolām piedalās meistarības konkursā “Skills Latvia”.

Konkursam ”Skills Latvia 2018” dalībniekus deleģēja skolas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā simt konkursantu saspringtos termiņos demonstrē prasmes flīzēšanā, krāsošanā, elektrisko instalāciju izbūvē un citās šobrīd ļoti pieprasītās nozarēs.

Uzdevumu sagatavošanā piedalījās pārstāvēto jomu uzņēmumi, līdz ar to varbūtība atrast potenciālos darbiniekus ir liela.

Normunds Grīnbergs
Latvijas Būvnieku asociācija

Pie liela apjoma, kāds ir nozarē, kvalitāti noturēt ir ārkārtīgi svarīgi. Darbaspēks ir dažāds, bet kvalitāti var panākt tikai ar kvalificētu darbaspēku. Pamatprasmes iegūst tieši profesionālās izglītības iestādēs.

Pēdējo gadu laikā sabiedrībā ir lauzts stereotips par profesionālo izglītību. Tādu, kurā nav perspektīvu un būs maz apmaksāta. Situācija darba tirgū pierāda pretējo, uzņēmumi norāda uz speciālistu deficītu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl