Komentāri
Jaunieša naksnīgās izklaides Ropažu ielā: puisi policija pieķer “pie rokas”
RPP

Trešdien, 19. oktobrī, ap pulksten 23.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki RPP mobilajā aplikācijā saņēma ziņojumu no kāda iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka Ropažu ielā jauns vīrietis ar krāsu apķēpā kādu žogu…

Nedaudz vēlāk, ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi pieķēra jauno vīrieti tieši pārkāpuma izdarīšanas brīdī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajam vīrietim pārkāpuma izdarīšanai līdzi bija paņemts liels spainis ar krāsu, krāsošanas rullis un garš kāts.

Sarunā ar policijas darbiniekiem pārkāpējs pauda, ka neesot iedomājies, ka viņa rīcība varētu būt pretlikumīga. Savukārt rīcības motīvus 24 gadus vecais vīrietis skaidroja ar to, ka viņam esot psiholoģiski smags darbs pēc kura viņš mājās nedaudz iedzēris, bet vēlāk vieglā žvingulī nolēmis doties nedaudz pakrāsot.

Jaunietis skaidroja, ka vēlējies uz sienas uzrakstīt savu vārdu, taču kārtības sargu ierašanās dēļ šo nodomu līdz galam īstenot puisim neizdevās. Jāpiebilst, ka arī pati vārda rakstīšana īsti nav padevusies, jo pareizi uzrakstīti bija tikai trīs burti.

Sarunas laikā puisis pauda nožēlu par izdarīto un izrādījās, ka agrāk viņš policijas redzeslokā par šādiem pārkāpumiem nebija nonācis.

Par jaunieša naksnīgo izklaidi viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots 40 eiro sods, taču vienlaikus viņam var nākties atlīdzināt zaudējumus vai atjaunot sētas iepriekšējo krāsu, ja pret viņu vērsīsies sētas īpašnieks.

RPP

RPP

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl