1 komentārs
Rīt, Lielajā piektdienā, sāksies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām
Foto: Jānis Zariņš

Pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā noteikts, ka kandidātu sarakstu iesniegšanas periods ir, sākot no piecdesmitās dienas līdz četrdesmitajai dienai pirms vēlēšanu dienas. Šogad – no 2017. gada 14. līdz 24. aprīlim.

Konkrētas dienas un darba laikus, kad kandidātu sarakstus var iesniegt bez iepriekšējas pieteikšanās iesniedzēju ierašanās secībā, nosaka pašvaldības vēlēšanu komisijas. Kandidātu sarakstus var iesniegt arī citā laikā, par to iepriekš vienojoties ar attiecīgās pašvaldības vēlēšanu komisiju. Izņēmums ir pēdējā sarakstu iesniegšanas diena, 24. aprīlis, kad sarakstus pieņem tikai iesniedzēju ierašanās secībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sarakstu iesniedzējus lūdz ņemt vērā, ka 14., 15., 16. un 17. aprīlis ir Lieldienu brīvdienas. Par iespēju iesniegt kandidātu sarakstu šajās dienās iesakām interesēties attiecīgās pašvaldības vēlēšanu komisijā.

CVK šodien TV3 Ziņām demonstrēja jaunos informatīvos plakātus, kas ir izveidoti īpaši šīm vēlēšanām.

Foto – jaunie CVK informatīvie plakāti

Plašāk par vēlēšanu norisi TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
    +1 +1 0

    Hūgo Vācietis >no barikād vācietis

    beidzot ,tak vajadzētu uz to simtgadi tiem vecajiem barikāžu vīriem pielikt tai pensijai tos barikāžu laikā apsolītos 75 latus !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl