Komentāri
Jaunie pārvietojamie fotoradari uz ceļiem varētu parādīties rudenī
FOTO:LETA

Valsts policijas (VP) vadība cer, ka jaunie pārvietojamie fotoradari uz ceļiem parādīsies šā gada rudenī.

VP Galvenās Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs un VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis nenoliedz, ka pārvietojamo fotoradaru ieviešana ir aizkavējusies, taču policijai ir jāievēro likuma normas, kas dod tiesības pretendentiem rakstīt sūdzības, kas turklāt vēl jāizskata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja uzņēmēji neapstrīdēs konkursa rezultātus un nebūs citas problēmas, tad mērierīces uz ceļiem varētu parādīties rudenī.

Šobrīd konkursā ir pieteikušies divi pretendenti. Pirmā fāze, kas saistīta ar dokumentu izvērtēšanu, ir beigusies un tagad notiek ierīču testēšana.

Konkurss par 15 pārvietojamo radaru iegādi tika izsludināts 2016. gada sākumā, taču Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) pēc komersanta sūdzības uzdeva to pārtraukt, tāpēc policijai bija nepieciešams veikt atbilstošas procedūras, lai izsludinātu jaunu konkursu.

Jauns konkurss tika izsludināts tikai pērn rudens pusē. Neatkarīgi no VP plāniem atkal tika saņemtas komersantu sūdzības par konkursa prasībām un to izskatīšanai bija nepieciešams laiks, tāpēc pieteikšanās termiņš tika pagarināts.

Ar stacionāro fotoradaru iegādi nodarbojas Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD). Šobrīd uz Latvijas ceļiem strādā 40 stacionārie fotoradari. Šogad būs pieslēgti vēl 20 fotoradari un 2018. gadā – vēl 40

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl