Jauni fakti par policista piekaušanu – vardarbīgā pusaudža draugi devušies uz policijas iecirkni pakaļ aizturētajam

19 komentāri
Jauni fakti par policista piekaušanu – vardarbīgā pusaudža draugi devušies uz policijas iecirkni pakaļ aizturētajam
Foto: Uldis Āboliņš, LNT Ziņas / Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Parādās aizvien jauni fakti par 23. novembra vakarā notikušo policista piekaušanu. Jau ziņojām, ka Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā pusaudzis smagi piekāva cienījama vecuma Rīgas pašvaldības policijas darbinieku. Pēc tam puisis tika nogādāts Teikas policijas iecirknī.

Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska TV3 Ziņas informēja, ka pusaudža draugi devušies uz Teikas policijas iecirkni pēc tam, kad vardarbīgais puisis bija aizturēts un nogādāts iecirknī.

Gita Gžibovska

 

 

Gita Gžibovska
Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

Jaunieši atnākuši uz Teikas iecirkni. Sākumā stāvējuši ārā, tad runājušies ar iecirkņa dežurantu, bet par nekādām nekārtībām nav runa. Nav viņi nekādas nekārtības taisījuši.

Savukārt Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka p.i. Andrejs Aronovs informēja, ka “policists minētajā situācijā pat drīkstējis šaut.” Un uzslavēja piekauto policistu par savaldību, spēju neļauties stresam un reaģēt adekvāti. Viņš arī norādīja, ka piekautajam policistam ir vairāk nekā 60 gadu.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien nolēma neapcietināt 15 gadus veco puisi, kurš vakar Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā dzērumā piekāva pašvaldības policistu.

Skolas direktore Anita Stukāne raksturoja minēto pusaudzi kā parasti mierīgu, kurš ikdienā ir bijis kluss, mierīgs, stundas netraucējis. Jau vēstīts, ka publiskots video, kurā redzams, kā pusaudzis alkohola reibumā nežēlīgi piekauj cienījama vecuma policistu.

19 komentāri