Jaunas prasības sarkano gāzes balonu tirdzniecībai

Komentāri

Tā saucamos sarkanos gāzes balonus no šodienas drīkstēs tirgot tikai tad, ja tie būs droši un pārbaudīti. Iedzīvotājiem šī prasība neko nemainīs – tā skaidro Ekonomikas ministrijā, sakot, ka tas vairāk attiecas uz gāzes balonu uzpildītājiem.

Tas nozīmē, ka tagad uz sarkanajiem gāzes baloniem būs jābūt noteiktam marķējumam, kas apliecinās, ka tie ir pārbaudīti un droši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministrijā akcentē, ka ne visi iedzīvotāji var atļauties jaunā standarta gāzes balonus, tāpēc šobrīd noteiktas stingrākas prasības attiecībā uz veco balonu drošību.

Vecos sarkanos gāzes balonus varēs izmantot līdz 2017. gada beigām, lai arī jau tagad ministrija izsakās, ka šis termiņš varētu vēl mainīties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl