Jaunāko klašu bērni apmaksātas brīvpusdienas varētu arī nesaņemt, raizējas katrs trešais aptaujātais

Brīvpusdienas no nākamā gada 1.-4. klašu skolēniem vairs neapmaksās tikai valsts, tās būs jānodrošina solidāri – gan valstij, gan pašvaldībām, tā ziņo Izglītības ministrija. Aptaujā noskaidrots, vai iedzīvotājiem nav bažu, ka jaunā sistēma varētu nedarboties un bērni varētu šīs brīvpusdienas nesaņemt.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Zintis Amars

  Zintis Amars

  Visam var piekrist bet ko darīt tiem vecākiem kam pat minimālās algas kuri knapi velk no algas līdz algai un necentieties ieboret ka tādas ģimenes neiksite
  • Ieva Jermuša

   Ieva Jermuša

   Zintis Amars agrāk pašiem bija jāmaksā un neviens nesūdzējās , galvenais, lai bērni paēduši.

   Un trūcīgas ģimenes arī agrāk varēja pieteikties uz brīvpusdienām
 • Sarmīte Macpāne

  Sarmīte Macpāne

  Nu un kāpēc lai vecāki paši nerūpētis par saviem bērniem? Kāpēc visu vajag par brīvu? Lai būtu puse valstij puse vecākiem. Godīgi taču......
 • Silvija Boboka

  Silvija Boboka

  Interesanti, vai bērni sākot ar 5.klasi ēst vairs negrib, vai arī viņu bagātie vecāki nodrošinās viņiem pusdienas kafejnīcā. Kad strādāju skolā, redzēju, ka gandrīz visi bija izsalkuši un gribēja ēst.
 • Mamma

  Mamma

  Nu ko darīt ja ta valdiba ta ir nolemusi,kad nedos tas brivpusdienas.
  Agrak tadu nebija brivpusdienu,un mes bijam nabadziga gimene kur auga 5 berni,un mamma mileja iedzert,un nestradaja ne kur,bet no bernu naudas dzivojam.
  Pusdienlaika berni gaja majas est,un tadi kuri gaja es pusdienas uz skolas ednicu,bet es edu rupjmaizes divas rikas ar margarinu un piens plastmasas pudele bija lidzi panemts,un tas bija manas pusdienas.
  Cik atceroa berni maksaja 4,50 lati par menesi pusdienam.
  Agrak nebija ne kadu atlaizu pusdienam,un vai tu biji daudzbernu gimene vai nabadziga un daudzbernu gimene,visiem noteikumi bija vienadi,ja vareji atlauties est skolas ednica ed,ja ne ed majas vai maizites lidzi panem.
  Esmu izdzivojusi edot pusdienas rupjmaizes rikas un uzdzerot pienu.
  Tagad berni ir loti izveligi esana,un ir kad nepieskaras pusdienu skivim,jo redz viniem negarso vai nesmuki izskatas.
  Tad nav ko te isteniba celt breku,vai tad gruti par pusdienam samaksat tos 10eiro,par darzinu tacu maksajam vairak.
  Lai tas pusdienas neatmaksa,bet lai pieliek labak klat bernu naudu.
  Esmu par to,lai pacel bernu naudas un vecaki pasi maksa pusdienas,vai dod atvasei naudu,kurs iet uz tuvako veikalu vai kafejnicu est friškas vai burgerus,čipsus.
  Mes pasi skatamies ko daram.
 • Juris Bickovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!