Komentāri

3. un 4. jūnijā sekojiet pašvaldību vēlēšanu norisei un rezultātiem kopā ar LNT Ziņu dienestu!

Vēlēšanu un pēcvēlēšanu dienā, 3. un 4. jūnijā, no rītiem būs “900 sekunžu” speciālizlaidumi un pēc tam ziņu raidījumi visas dienas garumā, bet rezultātus vērtēsim īpašā Vēlēšanu nakts raidījumā, kā arī “LNT Ziņu Top 10” speciālizlaidumā 4. jūnija vakarā.

Šeit būs pieejama 3. jūnija “Vēlēšanu nakts” speciālizlaiduma tiešraide, kas sāksies pulksten 22.30!

Lai kur jūs būtu, aktuālajai informācijai par vēlēšanām varēsiet sekot līdzi mūsu interneta mājaslapā LNT.LV, kur būs skatāmas arī ziņu tiešraides.

Dažādi interesanti fakti, piemēram, interesantākie sarakstu nosaukumi atrodami jau tagad  – sadaļā Interesanti fakti par vēlēšanām.

Tāpat par aktualitātēm ziņosim arī sociālajā tīklā “Facebook” lapā “LNT Latvija”. Tostarp vēlēšanu dienā un arī pēc iecirkņu slēgšanas paredzētas “Facebook” tiešraides no vietām, kur būs devušies LNT Ziņu dienesta žurnālisti.

Ja “Facebook” tīklā vēl nesekojat “LNT Latvija” lapai, bet vēlēšanu dienā vēlaties uzzināt aktuālāko, varat to izdarīt, nospiežot lapā pogu Like jeb Patīk.

Foto: LNT

Izpildot LNT Latvijas ģerboņu testu, iespējams noskaidrot, cik daudz zini par Latvijas novadiem! Izaicini arī draugus, daloties ar testu sociālajos tīklos!

1/11

Izvēlies novadu!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl