Jaunākā informācija par vēlēšanām – LNT! Skaties 3. jūnija Vēlēšanu nakts speciālizlaidumu šeit!

Pievienot komentāru

3. un 4. jūnijā sekojiet pašvaldību vēlēšanu norisei un rezultātiem kopā ar LNT Ziņu dienestu!

Vēlēšanu un pēcvēlēšanu dienā, 3. un 4. jūnijā, no rītiem būs “900 sekunžu” speciālizlaidumi un pēc tam ziņu raidījumi visas dienas garumā, bet rezultātus vērtēsim īpašā Vēlēšanu nakts raidījumā, kā arī “LNT Ziņu Top 10” speciālizlaidumā 4. jūnija vakarā.

Šeit būs pieejama 3. jūnija “Vēlēšanu nakts” speciālizlaiduma tiešraide, kas sāksies pulksten 22.30!

Lai kur jūs būtu, aktuālajai informācijai par vēlēšanām varēsiet sekot līdzi mūsu interneta mājaslapā LNT.LV, kur būs skatāmas arī ziņu tiešraides.

Dažādi interesanti fakti, piemēram, interesantākie sarakstu nosaukumi atrodami jau tagad  – sadaļā Interesanti fakti par vēlēšanām.

Tāpat par aktualitātēm ziņosim arī sociālajā tīklā “Facebook” lapā “LNT Latvija”. Tostarp vēlēšanu dienā un arī pēc iecirkņu slēgšanas paredzētas “Facebook” tiešraides no vietām, kur būs devušies LNT Ziņu dienesta žurnālisti.

Ja “Facebook” tīklā vēl nesekojat “LNT Latvija” lapai, bet vēlēšanu dienā vēlaties uzzināt aktuālāko, varat to izdarīt, nospiežot lapā pogu Like jeb Patīk.

Foto: LNT

Izpildot LNT Latvijas ģerboņu testu, iespējams noskaidrot, cik daudz zini par Latvijas novadiem! Izaicini arī draugus, daloties ar testu sociālajos tīklos!

[gerbonatests]

Lasi vēl