Komentāri

3. un 4. jūnijā sekojiet pašvaldību vēlēšanu norisei un rezultātiem kopā ar LNT Ziņu dienestu!

Vēlēšanu un pēcvēlēšanu dienā, 3. un 4. jūnijā, no rītiem būs “900 sekunžu” speciālizlaidumi un pēc tam ziņu raidījumi visas dienas garumā, bet rezultātus vērtēsim īpašā Vēlēšanu nakts raidījumā, kā arī “LNT Ziņu Top 10” speciālizlaidumā 4. jūnija vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šeit būs pieejama 3. jūnija “900 sekunžu” speciālizlaiduma tiešraide, kas sāksies pulksten 8!

Lai kur jūs būtu, aktuālajai informācijai par vēlēšanām varēsiet sekot līdzi mūsu interneta mājaslapā LNT.LV, kur būs skatāmas arī ziņu tiešraides.

Dažādi interesanti fakti, piemēram, interesantākie sarakstu nosaukumi atrodami jau tagad  – sadaļā Interesanti fakti par vēlēšanām.

Tāpat par aktualitātēm ziņosim arī sociālajā tīklā “Facebook” lapā “LNT Latvija”. Tostarp vēlēšanu dienā un arī pēc iecirkņu slēgšanas paredzētas “Facebook” tiešraides no vietām, kur būs devušies LNT Ziņu dienesta žurnālisti.

Ja “Facebook” tīklā vēl nesekojat “LNT Latvija” lapai, bet vēlēšanu dienā vēlaties uzzināt aktuālāko, varat to izdarīt, nospiežot lapā pogu Like jeb Patīk.

Foto: LNT

Izpildot LNT Latvijas ģerboņu testu, iespējams noskaidrot, cik daudz zini par Latvijas novadiem! Izaicini arī draugus, daloties ar testu sociālajos tīklos!

1/11

Izvēlies novadu!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl